הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

לש.מ מתכות בע"מ השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שמאמצי  ההנגשה מסייעים  לכל המשתמשים ושלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר אינטרנט ל.ש.מ מתכות בעמ

באמצעות  חברת  USREWAY  הישומון של   אתר האינטרנט של חברת ל.ש.מ מתכות משפר את עמידתו בנחיות לנגישות לתוכן האתר, התוכנה מאפשרת (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע ניתן להפעיל את תפריט הנגישות  

באתר ל.ש.מ מתכות בע"מ. 

באתר כלי הנגישות הבאים

ניגודיות גבוהה, ניגודיות הפוכה, רקע בהיר, הדגשת קישורים, פונט קריא, איפוס

אתר האינטרנט –

ל.ש.מ מתכות בע"מ ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לבעלי מוגבלויות מאתנו. מאמצים מתמשכים לשיפור מתמיד של בעיות נגישות, אנו סורקים באופן קבוע את Leshem-m.co.il עם סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתר שלנו, למרות המאמצים שלנו לעשות את כל הדפים והתוכן ב- Lehem-m .co.il נגיש במלואו, ייתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. הדבר עשוי להיות תוצאה של אי מציאת או זיהוי הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר. אנו ממשיכים לפעול ולעדכן את האתר בהתאם ולכן אף ורכשנו תוסף חדש לאפשר נגישות טובה יותר אשר מותקן בימים אלו ויושלם בזמן הקרוב.

נגישות למשרד  -חברתנו הינה מפעל מייצר אין קבלת קהל לשטח המפעל.

ניתן להגיע לאסוף סחורה, ברחוב הפלד 9 חולון ,קומת קרקע, הכניסה למשרד נגישה ע"פ וישנה חניית נכים מסומנת עם שלט וצבועה בכחול, קיימים שירותי נכים ושילוט הכוונה.

פרטי קשר בנושא נגישות

ניתן לפנות אלינו בכל עת בנושא

רכזת תחום הנגישות: פזית כהן

דוא"ל: lesheminfo@gmail.com   

טלפון:
052-4294624
054-5953010
03-9613415

במידה ונתקלתם בבעיה כלשהיא אנא פנו אלינו  באמצעות  או באי מייל,

כדי שנוכל לטפל הדרך מהירה ומיטבית אנו מבקשים לפרט את הבעיה ככל הניתן, ולמסור פרטים כגון : מה הפעולה שניסתם לבצע, באיזה דף גלשתם, מערכת ההפעלה בה נתקלתם בבעיה , מה סוג הטכנולוגיה מהסייעת במידה והשתמשתם, סוג הדפדפן בו נתגלתה בעיה וכדומה.

תאריך עדכון 21.4.24     

ט.ל.ח

צור קשר